Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21] >
Виведення грошей з Moneybookers на рахунок в ПриватБанку (біда!)
Thread poster: Dmitrie Highduke
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 12:44
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Романе, Aug 2, 2013

Roman Bulkiewicz wrote:
Ви ж можете з МБ вивести гроші на свій підприємницький рахунок. В інвойсі допишіть після назви клієнта що-небудь на зразок «(via Moneybookers, Inc.)», я думаю, що банк цим задовільниться.

а ви самi пробували так робити?

Я цю iсторiю чую вiд декiлькох наших ПроЗiвцiв, але мiй власний досвiд свiдчить про геть протилежне. Один раз сдуру спробував та мав проблеми (довелося не лише реквiзити в Iнвойсi дописувати, але й заяву на iм'я директора банку писати). Бiльше не хочу i нiкому не раджу. Контроль підприємницьких рахункiв набагато ретельнiший, нiж приватних карткових.

Про те що МБ - це "лiва" система знають навiть на ii батькiвщинi (в Англii). Згадайте хоча б основну ii мету - розрахунки в онлайнових казiно. У нас також багато хто про це здогадується, але "ретельнicть" проявив поки що лише "Приват", але нинiшнi "сур'йознi" хлопцi потроху добираються (в мiру своiх розумових здiбностей).


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 12:44
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
... Aug 2, 2013

mk_lab wrote:
а ви самi пробували так робити?

Так. Один раз.
Sergei Leshchinsky wrote:
Мало того, что комиссия при выведении денег через SWIFT составит 15-20$ в зависимости от банка-корреспондента

Взяли 1,80 євро, так само, як і на карту.

придется отдать еще 5% в виде налога,

Yuliya Kinash: «Хотела я все по-честному сделать»

так еще и в банке испугаются. Они же боятся всего нового и неизвестного

Що ж тут нового? Звичайний платіж, назва платника фігурує в інвойсі, чого ще треба?

***

До речі, причепив був я підприємницьку Візу до рахунку в МБ і спробував зняти на неї гроші. Гроші десь блукали з тиждень, потім повернулися. В МБ сказали, що банк не прийняв. У банку кінців не знайшов. Тому, власне, й довелося знімати на рахунок.


 
Yuliya Kinash
Yuliya Kinash  Identity Verified
Local time: 11:44
German to Russian
+ ...
А що Ви вказували у інвойсі? Aug 3, 2013

До речі, причепив був я підприємницьку Візу до рахунку в МБ і спробував зняти на неї гроші. Гроші десь блукали з тиждень, потім повернулися. В МБ сказали, що банк не прийняв. У банку кінців не знайшов. Тому, власне, й довелося знімати на рахунок. [/quote]


В банк же гроші з
... See more
До речі, причепив був я підприємницьку Візу до рахунку в МБ і спробував зняти на неї гроші. Гроші десь блукали з тиждень, потім повернулися. В МБ сказали, що банк не прийняв. У банку кінців не знайшов. Тому, власне, й довелося знімати на рахунок. [/quote]


В банк же гроші заходять не з рахунку замовника, а з рахунку МБ - і у мене попросять акт виконаних робіт і інвойс. Чи захоче банк зараховувати таким чином?
Власне, я одного разу спробувала 10 Євро вивести з МБ на картку підприємця в Авалі - так ті гроші і не повернулися - ні на рахунок, ні до МБ. А розбиратися, як їх знайти, я вже не хотіла.
Collapse


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 12:44
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
... Aug 4, 2013

Yuliya Kinash wrote:
В банк же гроші заходять не з рахунку замовника, а з рахунку МБ - і у мене попросять акт виконаних робіт і інвойс. Чи захоче банк зараховувати таким чином?


Що в інвойсі -- я ж написав вище. А захоче ваш банк чи ні, хто зна. Як бачите, досвід є різний.


 
Iryna Storozhko
Iryna Storozhko  Identity Verified
Canada
Local time: 03:44
English to Russian
+ ...
Манибукерс и предпринимательский счет Sep 27, 2013

Всем доброго дня!
Коллеги, а кто-нибудь, кроме Roman Bulkiewicz, пробовал выводить деньги на предпринимательский валютный счет? Я в своем Привате спрашиваю, они наивно хлопают ресницами (хотя на свой простой валютный счет я успешно выводила деньги). Я их еще буду теребить, но интересно, есть ли такой опыт. Спасибо!


 
ingeniero
ingeniero  Identity Verified
Ukraine
Local time: 12:44
English to Russian
+ ...
Виведення грошей з Moneybookers на рахунок в ПриватБанку Oct 15, 2013

На тому тижні ризикнув вивести гроші з Moneybookers на поточний рахунок в ПриватБанку. Взагалі гроші з Moneybookers я виводжу рідко (1-2 рази за рік), а користуюся послугами Привату часто, тому займатися відкриттям рахунку в іншому банку не дуже хотілося.

Вивів 10.10.13 (четвер), а 15.10.13 (вівторок) гроші з'явилися на рахунку. Обійшлося без написання заяв і тому подібних труднощів.


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 12:44
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
на який рахунок? Oct 15, 2013

ingeniero wrote:
На тому тижні ризикнув вивести гроші з Moneybookers на поточний рахунок в ПриватБанку.


на підприємницький чи особистий рахунок?


 
ingeniero
ingeniero  Identity Verified
Ukraine
Local time: 12:44
English to Russian
+ ...
Особистий Oct 16, 2013

Roman Bulkiewicz wrote:
на підприємницький чи особистий рахунок?


 
Alexander Matsyuk
Alexander Matsyuk  Identity Verified
Ukraine
Local time: 12:44
English to Russian
+ ...
Порадьте, будь ласка Nov 22, 2013

При виведенні з МБ на ПБ з'явилась якась додаткова комісія. Сума прийшла урізаною. Що це таке? Це МБ чи ПБ винний?

 
Dmitrie Highduke
Dmitrie Highduke  Identity Verified
Ukraine
Local time: 12:44
Member (2008)
English to Ukrainian
+ ...
TOPIC STARTER
Виводьте на картку Nov 22, 2013

Виводьте на картку - не буде додаткових комісій. Це у МБ з'явився якийсь новий банк-кореспондент. Тут докладніше: http://www.microstock.ru/forum/showthread.php?t=85&page=1373

 
Alexander Matsyuk
Alexander Matsyuk  Identity Verified
Ukraine
Local time: 12:44
English to Russian
+ ...
Дякую Nov 22, 2013

Dmitrie Highduke wrote:

Виводьте на картку - не буде додаткових комісій. Це у МБ з'явився якийсь новий банк-кореспондент. Тут докладніше: http://www.microstock.ru/forum/showthread.php?t=85&page=1373


Ви маєте на увазі саму опцію в МБ? Чи конкретний тип картки в ПБ?


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 12:44
Member (2004)
English to Russian
+ ...
"Приват" навiк! Nov 22, 2013

amatsyuk wrote:
При виведенні з МБ на ПБ з'явилась якась додаткова комісія. Сума прийшла урізаною. Що це таке? Це МБ чи ПБ винний?

Якась у вас, колеги, дивна вiрнiсть до цього сумнiвного банку. Щоб не сталося, а наш "Приват не зрадимо"?


 
Alexander Matsyuk
Alexander Matsyuk  Identity Verified
Ukraine
Local time: 12:44
English to Russian
+ ...
А який надійніший? Nov 23, 2013

І, звичайно, бажано, щоб він реально підтримував сучасні технології, а не формально.
Порадьте, будь ласка. Можна натяками.


 
Andrii Vovchenko
Andrii Vovchenko  Identity Verified
Ukraine
Local time: 12:44
Member (2013)
English to Russian
+ ...
Як варіант Nov 23, 2013

amatsyuk wrote:

І, звичайно, бажано, щоб він реально підтримував сучасні технології, а не формально.
Порадьте, будь ласка. Можна натяками.


Укрсиббанк, All inclusive, 29 гривень на місяць. За ці гроші банк випускає три картки Mastercard: UAH (обов'язково), USD і EUR (за бажанням). Також за бажанням можна підключити або відключити SMS-оповіщення по кожній картці окремо. Поповнення та зняття коштів без комісії. Є безкоштовний інтернет-банк. При замовленні пакета додатково просите випустити Visa Classic Econom за 20 гривень. На неї і виводяться гроші з МБ.
Деталі покерісти виклали тут: http://ru.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=145711&threadview=0&hilight=&hilightuser=0&page=1

amatsyuk wrote:

Dmitrie Highduke wrote:

Виводьте на картку - не буде додаткових комісій. Це у МБ з'явився якийсь новий банк-кореспондент. Тут докладніше: http://www.microstock.ru/forum/showthread.php?t=85&page=1373


Ви маєте на увазі саму опцію в МБ? Чи конкретний тип картки в ПБ?


Це одна з двох опцій в МБ (на рахунок чи на картку VISA).
Для виведення краще користуватися новою версією сайту МБ https://www.skrill.com/en/ (там ліміти вищі).

P.S. Найповніший форум з МБ: http://www.microstock.ru/forum/forumdisplay.php?f=25


 
Alexander Matsyuk
Alexander Matsyuk  Identity Verified
Ukraine
Local time: 12:44
English to Russian
+ ...
Дякую Nov 23, 2013

http://www.microstock.ru/
-- хорошо, но многабукаф


 
Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Виведення грошей з Moneybookers на рахунок в ПриватБанку (біда!)







Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »