Проблема зі зняттям коштів
Thread poster: Paul Galenko
Paul Galenko
Paul Galenko
Local time: 13:01
English to Russian
+ ...
Sep 28, 2015

На тому тижні зняв у банкоматі Приватбанку 1000 грн. карткою Payoneer MasterCard і був дуже здивований комісією: 132 грн! 13%! До цього комісія не перебільшувала 3-4 грн. Що сталося? Змінилася політика Приватбанку чи країни у цілому?

[Редактировалось 2015-09-28 12:00 GMT]


 
Vadim Kadyrov
Vadim Kadyrov  Identity Verified
Ukraine
Local time: 13:01
English to Russian
+ ...
декілька моментів Sep 28, 2015

По-перше, гроші з вашого рахунку Пайонір конвертуються у гривню за дуже невигідним курсом (курсом Мастеркард, якщо я не помиляюся).

По-друге, якимось чином Приватбанк, напевно, також має свій інтерес та механізм взаємодії з іноземними банками (не тільки він; для мене д
... See more
По-перше, гроші з вашого рахунку Пайонір конвертуються у гривню за дуже невигідним курсом (курсом Мастеркард, якщо я не помиляюся).

По-друге, якимось чином Приватбанк, напевно, також має свій інтерес та механізм взаємодії з іноземними банками (не тільки він; для мене до цих пір цей механізм є black box).

По-третє, вам можуть повернути частину цих 132 грн. через два-три дні.

Таку ситуацію я регулярно маю з одним зі свої євро-рахунків (в українському банку - не Приваті).

Система цієї конвертації валют діє таким чином: банку "відкушує" одразу сумму у валюті, так би мовити, "із запасом", конвертуючи долари/євро у гривні. А вже потім повертає частину назад - у євро/доларах. Приміром, у 2014 році були випадки, коли сума на моєму євро-рахунку з 50 євро збільшувалася до 65 євро - саме з причини того, що за два дні до випадку я знімав гривню з рахунку у євро. Тоді, як відомо, курс коливався у країні дуже сильно.

Зараз такі "бонуси" після зняття або купівлі товарів складають 3-5 євро, в залежності від суми.

P.S. Усі мої намагання з'ясувати в українському банку, що ж відбувається, не мали успіху. І це не Приватбанк. Гадаю, що у Приваті з'ясувати це буде значно складніше. Мені змогли якось прояснити ситуацію інші особи, які займаються подібним до нашого видом діяльності (фотостокери).

P.P.S. Найбільш вигідний варіант - знайти банк/банкомат, у якому видають валюту. Знімати валюту без конвертації, а потім вже її міняти.

[Edited at 2015-09-28 13:40 GMT]
Collapse


 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 13:01
Member (2008)
English to Russian
+ ...
... Sep 28, 2015

Vadim Kadyrov wrote:P.P.S. Найбільш вигідний варіант - знайти банк/банкомат, у якому видають валюту. Знімати валюту без конвертації, а потім вже її міняти.

Сейчас ни один банкомат в стране не выдает валюту.
Можно перегнать с Payoneer на Skrill, потом на свою валютную карту Visa.
И толькол потом со своей валютной карты можно снять в кассе валюту.

Сообщите о суммарных потерях.

--

Но я в последнеее время не парюсь на тему курсов. Да, потеря на Payoneer есть, но она сопоставима с потерями при получении SWIFT на счет ИП (налоги, сборы). Так что все равно 5-6 % мы теряем в любом варианте. Просто вариант Payoneer менее бюрократичный и предоставляет клиенту широкий выбор способов оплаты. А что хорошо клиенту то хорошо и нам.

[Редактировалось 2015-09-28 14:15 GMT]


 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 13:01
Member (2008)
English to Russian
+ ...
и еще... Sep 28, 2015

Paul Galenko wrote:
дуже здивований комісією: 132 грн! 13%! До цього комісія не перебільшувала 3-4 грн. Що сталося? Змінилася політика Приватбанку чи країни у цілому?

3-4 грн. не могли быть никогда!

(У ПриватБанка даже комиссия за снятие с собственной карты 0,75 %, 1 % или даже 4% в засимости от "поведения пользователя".)

У системы Payoneer фиксированная стиавка за выдачу налички в банкомате составляет 2,5 $. И она не зависит от снимаемой в банкомате суммы. Это уже 50 грн. из ваших 132 грн.
Дальше ПриватБанк снимает некрасивый процент за продажу валюты и, видимо, еще сволю комиссию (фиксированную или впроцентах).
Пользуйтесь другим банком.

Я пользуюсь "красно-синими буковками на синем фоне". У нас ими пользуются все моряки. Там хороший курс.

А еще лучше просто расплачиваться картой в магазинах. Я недавно попробовал прожить 2 недели без налички в кармане. Удивительно, но я не умер. Оказалось, что мест, где принимают банковские карты, вполне достаточно для жизни.

[Редактировалось 2015-09-28 14:22 GMT]


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 13:01
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Если можно, раскройте тайну Sep 28, 2015

Sergei Leshchinsky wrote:
Я пользуюсь "красно-синими буковками на синем фоне". У нас ими пользуются все моряки. Там хороший курс.

Кто это?


 
Paul Galenko
Paul Galenko
Local time: 13:01
English to Russian
+ ...
TOPIC STARTER
Просто приват творит беспредел Sep 29, 2015

Sergei Leshchinsky wrote:

Paul Galenko wrote:
дуже здивований комісією: 132 грн! 13%! До цього комісія не перебільшувала 3-4 грн. Що сталося? Змінилася політика Приватбанку чи країни у цілому?

3-4 грн. не могли быть никогда!

(У ПриватБанка даже комиссия за снятие с собственной карты 0,75 %, 1 % или даже 4% в засимости от "поведения пользователя".)

У системы Payoneer фиксированная стиавка за выдачу налички в банкомате составляет 2,5 $. И она не зависит от снимаемой в банкомате суммы. Это уже 50 грн. из ваших 132 грн.
Дальше ПриватБанк снимает некрасивый процент за продажу валюты и, видимо, еще сволю комиссию (фиксированную или впроцентах).
Пользуйтесь другим банком.

Я пользуюсь "красно-синими буковками на синем фоне". У нас ими пользуются все моряки. Там хороший курс.

А еще лучше просто расплачиваться картой в магазинах. Я недавно попробовал прожить 2 недели без налички в кармане. Удивительно, но я не умер. Оказалось, что мест, где принимают банковские карты, вполне достаточно для жизни.

[Редактировалось 2015-09-28 14:22 GMT]


Сегодня снял деньги (не валюту) в другом банке (промолчу, в каком). Комиссия 0%. Значит, это не политика страны, а выкрутасы Коломойского и К.


 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 13:01
Member (2008)
English to Russian
+ ...
... Sep 29, 2015

Я из Привата ушел, когда были те качели в Манибукерсом. Они тогда неплохо прокрутили чужие деньги 2 месяца. С тех пор я с ними без мата не говорю и позакрывал все счета. Оставил одну карту — для взаимодействия с теми, кто все-таки любит Приват.

 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 13:01
Member (2004)
English to Russian
+ ...
В каком банке? Sep 29, 2015

Paul Galenko wrote:
Сегодня снял деньги (не валюту) в другом банке (промолчу, в каком). Комиссия 0%.

Поделились бы опытом (не в плане рекламы банка, конечно, а исключительно для помощи коллегам)


 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 13:01
Member (2008)
English to Russian
+ ...
Я Sep 29, 2015

обычно снимаю с Payoneer в банкоматах
• UniCreditBank — там чаще крупные купюры, т.к. при фиксированной комиссии "за операцию" большие суммы лучше снимать за одну операцию; также банкомат легко выдает до 15000 грн. в сутки (большинство банков ограничивают выдачи по чужим картам до 2000 или 4000 грн. в сутки);
• РайффайзенАваль и УкрСибБанк показывают обменный курс.


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 13:01
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Спасибо за информацию Sep 29, 2015

Снимать деньги с карты Payoneer, действительно, лучше крупными суммами.

 
Paul Galenko
Paul Galenko
Local time: 13:01
English to Russian
+ ...
TOPIC STARTER
Mихаил, напишите в личку Sep 29, 2015

mk_lab wrote:

Paul Galenko wrote:
Сегодня снял деньги (не валюту) в другом банке (промолчу, в каком). Комиссия 0%.

Поделились бы опытом (не в плане рекламы банка, конечно, а исключительно для помощи коллегам)

Поделюсь.


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Проблема зі зняттям коштів







Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »