Заблокований PayPal
Thread poster: Paul Galenko
Paul Galenko
Paul Galenko
Local time: 11:01
English to Russian
+ ...
Jan 5, 2016

Десь рік тому був вимушений відкрити закордонний аккаунт PayPal замість українського, щоб мати можливість переховувати кошти на Payoneer. І ось цього тижня мій аккаунт PayPal заблокували без попередження - мовляв, перевищина річна сума обігу коштів PayPal в 2500 евро згідно якогось там е... See more
Десь рік тому був вимушений відкрити закордонний аккаунт PayPal замість українського, щоб мати можливість переховувати кошти на Payoneer. І ось цього тижня мій аккаунт PayPal заблокували без попередження - мовляв, перевищина річна сума обігу коштів PayPal в 2500 евро згідно якогось там еврозакону. Тепер від мене вимагають ідентифікацію моєї особистості що важко зробити внаслідок використання мною ніка замість прізвища при реєстрації аккаунта. Підкажіть, будь ласка, чи можна щось зараз вдіяти, щоб витягти гроші з аккаунта?Collapse


 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 11:01
Member (2008)
English to Russian
+ ...
... Jan 5, 2016

а что мешает отсканировать в качестве удостоверения личности загранпаспорт или водительское удостоверение?

И вообще странно как-то использовать в деловых и денежных вопросах кликухи, а не имя. В свидетельстве о браке, дипломе, паспорте тоже кликуха? Забавно, что че�
... See more
а что мешает отсканировать в качестве удостоверения личности загранпаспорт или водительское удостоверение?

И вообще странно как-то использовать в деловых и денежных вопросах кликухи, а не имя. В свидетельстве о браке, дипломе, паспорте тоже кликуха? Забавно, что человек сам осознанно создает себе проблемы с идентификацией, а потом просит совета у других. А совет один: не использовать кликухи.

[Редактировалось 2016-01-05 18:59 GMT]
Collapse


 
Nelli Chernitska
Nelli Chernitska  Identity Verified
Local time: 11:01
German to Russian
+ ...
Дивно... Jan 6, 2016

Тут кілька років обговорюється тема
http://www.proz.com/forum/translation_in_ukraine_Переклад_в_Україні/205921-paypal_in_ukraine.html.
А виявляється, що можна все облаштувати. «Десь рік тому був вимушений в�
... See more
Тут кілька років обговорюється тема
http://www.proz.com/forum/translation_in_ukraine_Переклад_в_Україні/205921-paypal_in_ukraine.html.
А виявляється, що можна все облаштувати. «Десь рік тому був вимушений відкрити закордонний аккаунт PayPal замість українського, щоб мати можливість переховувати кошти на Payoneer».
Буде добре, якщо відбудетеся лише блокуванням акаунту, а не подальшими відчутними штрафними санкціями.
Collapse


 
Paul Galenko
Paul Galenko
Local time: 11:01
English to Russian
+ ...
TOPIC STARTER
Согласен Jan 6, 2016

Sergei Leshchinsky wrote:

а что мешает отсканировать в качестве удостоверения личности загранпаспорт или водительское удостоверение?

И вообще странно как-то использовать в деловых и денежных вопросах кликухи, а не имя. В свидетельстве о браке, дипломе, паспорте тоже кликуха? Забавно, что человек сам осознанно создает себе проблемы с идентификацией, а потом просит совета у других. А совет один: не использовать кликухи.

[Редактировалось 2016-01-05 18:59 GMT]


Ни загранпаспорта, ни водительстельских у меня нет. А ник вместо фамилии лучше, конечно, было не использовать.
А что, если предложить им связаться с моими ллатильщиками, чтобы те подтвердили мою настоящую фамилию? Там же у них сохраняется вся информация по платежам.


 
Paul Galenko
Paul Galenko
Local time: 11:01
English to Russian
+ ...
TOPIC STARTER
Не знайшов такого форуму Jan 6, 2016

Nelli Chernitska wrote:

Тут кілька років обговорюється тема
http://www.proz.com/forum/translation_in_ukraine_Переклад_в_Україні/205921-paypal_in_ukraine.html.
А виявляється, що можна все облаштувати. «Десь рік тому був вимушений відкрити закордонний аккаунт PayPal замість українського, щоб мати можливість переховувати кошти на Payoneer».
Буде добре, якщо відбудетеся лише блокуванням акаунту, а не подальшими відчутними штрафними санкціями.

А санкції тількі за те, що не вказав реального прізвища? А може я помилився?


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 11:01
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Звертайтеся до тих, Jan 6, 2016

хто вам порадив так вчинити.
Таких прикладiв повно в мережi.

Цiкаво, що вони вам тепер порадять?

Кажуть, що до тих з наших, хто просто "косить" пiд росiянина/поляка, грошi через деякий час повертаються на картку, що прив'язана до рахунку PayPal. Але от що робити тим, �
... See more
хто вам порадив так вчинити.
Таких прикладiв повно в мережi.

Цiкаво, що вони вам тепер порадять?

Кажуть, що до тих з наших, хто просто "косить" пiд росiянина/поляка, грошi через деякий час повертаються на картку, що прив'язана до рахунку PayPal. Але от що робити тим, хто ще й "замаскувався" пiд особу, яку неможливо встановити?
Складна задачка...

Мабуть, треба звертатися напряму до служби пiдтримки PayPal, каятися, т.п.
Це не порада, а просто мiркування. Може й навпаки, так зовсiм не варто робити
Collapse


 
Paul Galenko
Paul Galenko
Local time: 11:01
English to Russian
+ ...
TOPIC STARTER
Чи це правда? Jan 6, 2016

mk_lab wrote:

хто вам порадив так вчинити.
Таких прикладiв повно в мережi.

Цiкаво, що вони вам тепер порадять?

Кажуть, що до тих з наших, хто просто "косить" пiд росiянина/поляка, грошi через деякий час повертаються на картку, що прив'язана до рахунку PayPal. Але от що робити тим, хто ще й "замаскувався" пiд особу, яку неможливо встановити?
Складна задачка...

Мабуть, треба звертатися напряму до служби пiдтримки PayPal, каятися, т.п.
Це не порада, а просто мiркування. Може й навпаки, так зовсiм не варто робити


Мені сказали, що гроші можуть залишатись на рахунку протягом 180 днів. Потім їх все одно разблокують.


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 11:01
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Сумнiвно Jan 6, 2016

Paul Galenko wrote:
Мені сказали, що гроші можуть залишатись на рахунку протягом 180 днів. Потім їх все одно разблокують.

Це виходить як у Iльфа та Петрова:
"На входе стоял суровый вахтер и у всех входящих строго требовал предъявить пропуск. Если пропуск ему не показывали, то он все-равно пропускал".


 
Paul Galenko
Paul Galenko
Local time: 11:01
English to Russian
+ ...
TOPIC STARTER
А крім Ільфа та Петрова Jan 6, 2016

mk_lab wrote:

Paul Galenko wrote:
Мені сказали, що гроші можуть залишатись на рахунку протягом 180 днів. Потім їх все одно разблокують.

Це виходить як у Iльфа та Петрова:
"На входе стоял суровый вахтер и у всех входящих строго требовал предъявить пропуск. Если пропуск ему не показывали, то он все-равно пропускал".


є ще ідеї?


 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 11:01
Member (2008)
English to Russian
+ ...
это вариант Jan 7, 2016

Paul Galenko wrote:
Ни загранпаспорта, ни водительстельских у меня нет. А ник вместо фамилии лучше, конечно, было не использовать.
А что, если предложить им связаться с моими ллатильщиками, чтобы те подтвердили мою настоящую фамилию? Там же у них сохраняется вся информация по платежам.

В любом случае у PP есть логи ваших входов с IP.
Ну и можно попробовать через плательщиков...
А дальше переходите на Payoneer, там сейчас US/EU Payment Service работает отлично!


 
Natalie
Natalie  Identity Verified
Poland
Local time: 10:01
Member (2002)
English to Russian
+ ...

Moderator of this forum
SITE LOCALIZER
Правила пользования Jan 7, 2016

Paul Galenko wrote:

Десь рік тому був вимушений відкрити закордонний аккаунт PayPal замість українського, щоб мати можливість переховувати кошти на Payoneer. І ось цього тижня мій аккаунт PayPal заблокували без попередження - мовляв, перевищина річна сума обігу коштів PayPal в 2500 евро згідно якогось там еврозакону. Тепер від мене вимагають ідентифікацію моєї особистості що важко зробити внаслідок використання мною ніка замість прізвища при реєстрації аккаунта. Підкажіть, будь ласка, чи можна щось зараз вдіяти, щоб витягти гроші з аккаунта?




нужно было читать с самого начала. А теперь полезно перечитать:
https://www.paypal.com/ua/webapps/mpp/ua/useragreement-full?locale.x=en_UA#3


10. Restricted Activities.

10.1 Restricted Activities. In connection with your use of our website, your Account, the PayPal Services, or in the course of your interactions with PayPal, other Users, or third parties, you will not:
...
f. Provide false, inaccurate or misleading Information;
...
h. Refuse to cooperate in an investigation or provide confirmation of your identity or any Information you provide to us;
...
p. Access the PayPal Services from a country that is not listed on PayPal's Worldwide page.


 
Paul Galenko
Paul Galenko
Local time: 11:01
English to Russian
+ ...
TOPIC STARTER
Это интересно Jan 7, 2016

[quote]Sergei Leshchinsky wrote:


А дальше переходите на Payoneer, там сейчас US/EU Payment Service работает отлично!

Можно давать номер карты Payoneer и на нее смогут перечислять евро и доллары? Комиссия какая?


 
Alexander Grabowski
Alexander Grabowski  Identity Verified
Ukraine
English to Russian
+ ...
Как обойти запрет Oct 11, 2017

Я здесь не буду писать, как я искренне отношусь к НБУ, и вообще... Догадайтесь сами. Я не хочу нарушать правила Proz. Лучше напишите, пож-та, как можно косить под россиянина/поляка/литовца подробнее. Заранее большое спасибо.

 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 11:01
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Не делайте глупостей Oct 11, 2017

a_grabo wrote:
Я здесь не буду писать, как я искренне отношусь к НБУ, и вообще... Догадайтесь сами. Я не хочу нарушать правила Proz. Лучше напишите, пож-та, как можно косить под россиянина/поляка/литовца подробнее. Заранее большое спасибо.

Если уж совсем PayPal припекло пользоваться, никак без него клиенты не хотят платить, лучше воспользоваться услугами посредников, например obmenpp.com.ua


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Заблокований PayPal







CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »
Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »